Producenci kasków jeździeckich | Ked | Casco | Uvex

Producenci

Decydując się na zakup kasku jeździeckiego będziemy mogli zauważyć jak wiele jest firm, które oferują swoim klientom różne modele kasków. Najlepiej jednak zapoznać się z ofertą firm, która specjalizuje się wyłącznie w produkcji kasków. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że spełniają one wszelkie normy bezpieczeństwa, a projektanci swoją wiedzą i doświadczeniem skupiają się przede wszystkim na bezpieczeństwie i wysokiej funkcjonalności.

Do głównych pionierów w produkcji kasków jeździeckich możemy wymienić kilka znanych i cenionych firm.

KED Equestrian Helmsysteme
To niemiecki producent specjalistycznych kasków, w tym również jeździeckich. Posiadają wieloletnie doświadczenie, co gwarantuje nam wysoki poziom bezpieczeństwa kasków. Produkcja kasków odbywa się w Niemczech co gwarantuje bardzo wysoką jakość i dbałość o szczegóły.
Kaski KED cechuje innowacyjność, opływowy i ergonomiczny kształt, doskonała wentylacja oraz modny design.
To kask dla wszystkich ceniących niemiecką jakość połączoną z nowoczesnymi trendami.

CASCO The Style of Protection
To kolejny niemiecki producent kasków rowerowych, narciarskich, jeździeckich czy multudyscyplinarnych. To firma z bardzo dużym doświadczeniem, która od wielu lat jest liderem pod względem produkcji lekkich i bezpiecznych kasków.
Kaski Casco charakteryzuje nowoczesny kształ i lekkość. Wysoka funkcjonalność połączona z użytymi nowoczesnymi materiałami. Kaski Casco posiadają obszerną gamę kolorystyczną, dzięki czemu zaspokoją potrzeby tych nawet najbardziej wymagających.

UVEX
Znana i ceniona na całym świecie marka specjalizująca się w produkcji kasków dla wielu dyscyplin sportu takich jak narciarstwo, kolarstwo czy jeździectwo. Kaski tego producenta spełniają najbardziej surowe normy bezpieczeństwa. Odpowiednie dla każdego jeźdźca, początkującego czy aktywnego sportowca.
Kaski Uvex charakteryzuje wysoki poziom bezpieczeństwa, bardzo dobra wentylacja, nowoczesny i charakterystyczny dla tej marki design kasków.

Każdy z wyżej wymienionych producentów kasków jeździeckich cechuje się doskonałą funkcjonalnością, bezpiecznym dopasowaniem do głowy oraz wysokiej jakości wykonaniem.